Umowy i negocjacje handlowe

Podejmując współpracę z różnymi partnerami biznesowymi nie warto ryzykować, gdyż cena ryzyka może okazać się zbyt wysoka, zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z dużymi kontraktami i nowymi partnerami. Prawidłowe pod względem prawnym uregulowanie stosunku umownego daje gwarancję bezpiecznej i spokojnej współpracy.

Oferujemy pomoc prawną przy sporządzaniu umów cywilnoprawnych i handlowych. Pomagamy w negocjacjach kontraktów oraz opiniujemy i weryfikujemy ich projekty.

W obszarze transakcji handlowych naszym klientom oferujemy bezpieczne i rentowne rozwiązania uwzględniając w maksymalnym stopniu ich interesy. Identyfikujemy ryzyka związane z zawarciem kontraktu handlowego i proponujemy konkretne rozwiązania. Klientom oferujemy możliwość opracowania całości dokumentacji kontraktowej, a także opiniowanie i weryfikację umów przygotowanych przez kontrahentów. Uczestniczymy również aktywnie na etapie negocjacji umów wspierając klientów w osiągnięciu bezpiecznego i korzystnego kompromisu.

Posiadamy szerokie doświadczenie w obsłudze umów i kontraktów z zakresu wszystkich kluczowych dziedzinach w działalności przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, w tym dotyczących transakcji międzynarodowych i nieruchomości.

Prawnicy kancelarii obsługują Klientów w językach: polskim, angielskim i niemieckim,

AKTUALNOŚCI
KONTAKT

HMK KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH
ul. Wolska 64A lok. 20
01-134 Warszawa

tel. kom. +48 697 277 727
Kancelaria@hmklegal.pl