profil KANCELARII to efekt wieloletniej współpracy prawników świadczących usługi na rzecz dużych grup kapitałowych z kapitałem polskim i zagranicznym, działających na regulowanych rynkach polskiej gospodarki, w tym w szczególności w sektorze gazownictwa, elektroenergetyki, energetyki odnawialnej.

 

Koncentrujemy się na prawie gospodarczym i cywilnym. Prowadzimy wiele spraw precedensowych, bo nadają one sens naszemu życiu zawodowemu. Nasze zaangażowanie i innowacyjność cenią klienci – firmy z branży energetycznej, budowlanej, oraz klienci indywidualni. Ufają nam i dlatego działamy razem.

Reprezentujemy również klientów indywidualnych w sprawach ubezpieczeniowych, bankowych i odszkodowawczych. Część naszego doświadczenia wykorzystujemy w sprawach z zakresu zamówień publicznych, które prowadzimy nieprzerwanie od 2005 roku.

W ramach świadczonych usług zawsze staramy się oferować najwyższy stopień profesjonalizmu. Naszą ambicją nie jest świadczenie pomocy prawnej we wszystkich możliwych dziedzinach prawa. Uważamy, że w takich sytuacjach lepszym rozwiązaniem jest pomoc naszym Klientom w pozyskaniu najlepszych specjalistów z danej dziedziny, z którymi współpracujemy przy realizacji wybranych projektów.

AKTUALNOŚCI
KONTAKT

HMK KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH
ul. Wolska 64A lok. 20
01-134 Warszawa

tel. kom. +48 697 277 727
Kancelaria@hmklegal.pl