Misją naszej kancelarii jest przyczynianie się do przywracania stanu zgodnego z literą prawa, umacniania wśród obywateli poszanowania własności i zasad gospodarki rynkowej poprzez właściwe stosowanie i doskonalenie prawa.

 

Nasza ambicją jest, aby w stosunkach prawnych pomiędzy stronami zawsze próbować zachować równowagę, tak, aby ci silniejsi nie wykorzystywali swojej pozycji względem słabszych. Nasza kancelaria stoi na stanowisku, że prowadzenie biznesu powinno opierać się na przestrzeganiu prawa, wartości etycznych i przejrzystości, jaka powinna cechować prowadzenie biznesu oraz funkcjonowanie w gospodarce rynkowej.

Świadczona przez naszą Kancelarię pomoc prawna wsparta jest na trzech filarach: pogłębionej wiedzy, doświadczeniu i co niezwykle ważne na zrozumieniu istoty potrzeb biznesowych naszych Klientów. Sami jesteśmy przedsiębiorcami i dlatego łatwiej jest nam poznać i zrozumieć cele biznesowe naszych Klientów. W efekcie umożliwia to nam proponować najbardziej optymalne środki prawne dla osiągnięcia pożądanych celów.

AKTUALNOŚCI
KONTAKT

HMK KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH
ul. Wolska 64A lok. 20
01-134 Warszawa

tel. kom. +48 697 277 727
Kancelaria@hmklegal.pl